Parašyta 2017 balandžio 17 d.

Jaunųjų šaškininkų kovos Zarasuose

Jaunųjų šaškininkų kovosJaunųjų šaškininkų kovosJaunųjų šaškininkų kovosKovo 15 dieną Zarasų sporto centre vyko Zarasų rajono mokyklų žaidynių šaškių varžybos. Varžybos buvo vykdomos dviejose amžiaus grupėse: 4–tų ir žemesnių ir 5–12 klasių. Pirmoje amžiaus grupėje dalyvavo keturios Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos komandos.

Nugalėtojais tapo „Santarvės“ pradinės mokyklos IV komandos jaunieji šaškininkai-tai V.Gurskij, V.Čuvykinas, D.Pučka ir M.Semionovaitė, antrąją vietą iškovojo „Santarvės“ pradinės mokyklos I komandos šaškininkai, trečiają vietą „Santarvės“ pradinės mokyklos II komandos šaškininkai. 5–12 klasių grupėje rungtyniavo irgi 4 komandos. „Ąžuolo“ gimnazijos, P.Širvio progimnazijos, Turmanto pagrindinės mokyklos šaškininkų dvi komandos. Šioje grupėje geriausiai žaidė Zarasų "Ąžuolo" gimnazijos šaškininkai. Nugalėtojų gretose žaidė-M.Urbietis, A.Knezys, I.Pluč ir S.Cicėnaitė. Jie ir tapo Zarasų rajono mokyklų žaidynių šaškių čempionais. Sveikiname nugalėtojus ir linkime sėkmės! (Foto Arūno Zavacko).