Parašyta 2018 gegužės 22 d.

Istorinis įvykis LKKMA istorijoje

EupeaGegužės mėnesį, pirmą kartą Lietuvos istorijoje, Vilniuje susirinko EUPEA (Europos kūno kultūros asociacijos) taryba. Vilniuje „Crowne Plaza“ viešbutyje, 10-13 dienomis, vyko EUPEA tarybos suvažiavimas.

Gegužės 10, 11 ir 13 dienomis viešbučio konferencijos salėje trylika EUPEA tarybos narių, intensyviai sprendė asociacijos ir Europos kūno kultūros klausimus. Buvo aptarti prieš tai vykusio Florencijoje suvažiavimo rezultatai, aptartos lapkričio mėnesį Olandijoje planuojamo forumo gairės ir kiti klausimai.

Nuotraukos

Gegužės 12 dieną vyko LKKMA kartu su EUPEA organizuota konferencija “Kūno kultūra Lietuvoje ir Europoje: žvilgsnis į ateitį“ Lietuvos kūno kultūros mokytojams. EUPEA prezidentas Claude Scheuer konferencijos dalyviams pristatė EUPEA asociaciją, jos tikslus ir veiklą, taip pat pristatė Liuksemburgo kūno kultūros situaciją. Savo šalių pasiekimais bei problemomis, su kuriomis susiduriama mokyklose, pristatė: buvusi EUPEA prezidentė Rose-Marie Repond iš Šveicarijos, portugalas Marcos Onofre, vokietis Martin Holzweg, prancūzas Bruno Cremonesi, švedas Lukas Janemalm, suomis Kasper Salin, graikas Yiannis Griparis, čekė Jana Vasickova, škotė Elinor Steel, airė Susan Marron, anglas Chris Murphy ir vengras Tamas Csanyi. Daugiau nei 80 kūno kultūros mokytojų iš įvairių Lietuvos rajonų turėjo galimybę susipažinti su kūno kultūros aktualijomis įvairiose Europos šalyse, užduoti klausimus.

Go to top