Parašyta 2018 spalio 14 d.

Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centre – Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos turnyras V. Deksnio taurei laimėti!

Deksnys1Deksnys2Deksnys3Spalio 6 d. Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centre vyko LKKMA turnyras V. Deksnio taurei laimėti. Daugiau nei 70 mokytojų iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Klaipėdos, Šiaulių, Rietavo, Kupiškio, Kėdainių, Raseinių, Kauno bei Prienų rajono suvažiavo į Prienus pasidalinti savo planais ir lūkesčiais, pasivaržyti, pabendrauti, smagiai bei aktyviai praleisti laiką kartu.

Centro konferencijos salėje vykusioje renginio teorinėje dalyje visus atvykusius pasveikino ir prasmingo darbo palinkėjo renginio vadovas, Prienų „Žiburio“ gimnazijos kūno kultūros mokytojas ekspertas, daktaras, Olegas Batutis. LKKMA prezidentė Laima Trinkūnienė dalyviams pristatė šių metų vykusių, vykdomų bei planuojamų vykdyti renginių sąrašą, supažindino su naujovėmis bei aktualijomis kūno kultūros ir sporto srityje. Mokytojams buvo pateikta išsami vasara Suomijoje, Vierumäki sporto institute vykusio tarptautinio kūno kultūros mokytojų seminaro, kuriame dalyvavo ir penki asociacijos atstovai, ataskaitą (pranešėjas O. Batutis).

Nuotraukos

Po beveik dvi valandas trukusios teorinės dalies dalyviai buvo pakviesti į erdvias kūno kultūros ir sporto centro sporto sales susipažinti ir išbandyti jėgas netradicinėse veiklose: „Donut Hockey“, „Street Racket“, „Bassalo“ ir žiedų metimo varžybose.

Aikštelėse, vadovaujant Prienų kūno kultūros mokytojų asociacijos nariams Sauliui Šimanskui, Rolandui Meškauskui, Daliai Šklėriūtei ir Olegui Batučiui, vyko atkakli, bet sąžininga ir garbinga kova. Visų rungčių prizininkai buvo apdovanoti V. Deksnio medaliais (50 mokytojų pasidalino jais tarpusavyje) ir garsiais plojimais. Turnyro dalyviai išvyko kupini teigiamų emocijų.

Renginio organizatoriai, Lietuvos bei Prienų kūno kultūros mokytojų asociacija, renginio dalyviai ir svečiai dėkingi Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centro darbuotojams bei asmeniškai centro direktoriui Audroniui Deltuvai ir už pagalbą organizuojant ir vykdant turnyrą.

Go to top